​Cestovní pojištění do Maďarska

  poj-madar.jpg

Naši východní skoro-sousedé (pro ty, kteří se nesmířili s rozpadem Československa, zůstanou sousedy navždy) jsou v cestovatelském světě známí především skvělým jídlem a pitím, úchvatnou architekturou a v současnosti asi nejpopulárnější noční metropolí Evropy, Budapeští.

Maďarsko je ale skvělou destinací také pro aktivní dovolenou. Jezera, hory a široké lesy vybízejí k cyklistice, plavání nebo klasické turistice, zakončené večerním gulášem a pověstným vínem Býčí krev. Země je to velká a rozmanitá, takže ani road trip vlastním autem není špatný nápad.

Mimochodem, Býčí krev získala svůj název při dobývání hradu Eger, skrytého v bukových horách stejnojmenného regionu. Tureckým vojákům se ho nedařilo dobýt tak dlouho, až začali věřit, že si obránci dodávají sil popíjením býčí krve.

Dovolená v Maďarsku je pro Středoevropana zkrátka skvělá volba. V čem se vám ale může hodit cestovní pojištění?
 
Asistent na cestách
Cestovní pojištění do Maďarska od pojišťovny AXA je komplexní balík služeb na cesty a zahrnuje nejen pojištění zdravotních výdajů (když onemocníte nebo si způsobíte úraz), ale i odpovědnost za škodu, pokud někoho zraníte nebo něco zničíte vy.

Získáte i nonstop asistenční službu – skvělého parťáka na cesty, na kterého se můžete v případě krize kdykoli obrátit. Ať už při nehodě, jednání s úřady nebo policií, ztrátě zavazadel nebo krádeži dokladů, asistenti jsou na lince připraveni 24 hodin denně poradit, zařídit a zorganizovat co je třeba.

S připojištěním Dovolená bez starostí navíc získáte i technickou asistenci k automobilu. Když vám vůz vypoví službu, stačí zvednout telefon a naše asistenční služba za vámi pošle technika nebo odtahovou službu, která zajistí odtah do autorizovaného servisu.

Máme sítě nemocnic, lékařů, techniků a dalších specialistů po celém světě. Fungujeme už více než 200 let. S cestovním pojištěním AXA získáte na svou stranu jednu z největších a nejstabilnějších pojišťoven světa, o kterou se můžete kdykoli bez obav opřít.
 
sjednat cestovní pojištění se slevou 20%25