Cestovní pojištění lyžování

  Cestovní pojištění lyžování

 

Že je dobré se před sportováním pojistit, ví asi každý. Pojistka na lyže už ale dávno není, co bývala. Kromě klasického krytí zdravotních výdajů nebo zásahu horské služby dnes získáte i právní služby nebo překladatele, případně tlumočníky na telefonu.

K čemu vám to na horách bude? To je jednoduché. Představte si, že si na sjezdovce v Německu zraníte koleno (to je mimochodem nejčastější úraz na lyžích vůbec) a převezou vás do tamní nemocnice. Jazyk neumíte a zdravotní termíny v angličtině vám taky moc neříkají, takže netušíte, co vám vlastně je a jak to lékaři chtějí řešit.

V tu chvíli nastupuje na scénu asistenční služba, která funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Asistent se s lékařem domluví, probere s ním postup a vám pak vysvětlí, co vás čeká a jaké máte možnosti. Celý zákrok, který by vás bez pojištění mohl vyjít na tisíce Eur, pak pojišťovna uhradí za vás.

Autem i letadlem

Právní služby využijete například tehdy, když cestujete po vlastní ose a např. někde v Rakousku za Vídní vás zastaví policie s tím, že jste spáchali přestupek. Většina lidí si v takové chvíli není jistá, jak reagovat, na co mají právo a co mohou dělat. Přitom stačí zavolat asistenční službu a vyžádat si radu od právní asistence.

Pojistka zahrnuje i odpovědnost za škodu na věci i zdraví – pro situace, kdy na sjezdovce třeba někoho srazíte a zraníte nebo vaše děti poničí hotelové vybavení – pojištění zpoždění letu, ztráty dokladů a další záruky klidné dovolené. 
 
Na dovolené chceme odpočívat, místo toho nás může potkat stres a nervy. Cestovní pojištění lyžování od pojišťovny AXA je tady od toho, abyste si ji mohli v klidu užít a problémy přenechat někomu jinému.
 
sjednat cestovní pojištění se slevou 20%25