Naše digitální karty získaly Cenu pokroku 2017


Měníme tvář pojištění. Budoucnost je v digitalizaci.
Papírové asistenční kartičky k cestovnímu pojištění jsou minulostí. Alespoň to vyplývá ze soutěže Cena pokroku 2017, kde zabodoval jejich digitální protějšek. Elektronickou kartu Yourpass lze stáhnout do mobilu a využívat jako kteroukoli jinou aplikaci. Jde o dlouhodobý trend digitalizace cestovního pojištění, který na trhu razíme.
 
AdobeStock_86872427.jpeg

Jak kartičku získat a co v ní najdete si přečtěte v našem článku.

Kartičky Yourpass si můžete stahovat od dubna 2018. Po uložení do mobilu odpadá nutnost něco tisknout nebo vypisovat kontaktní údaje – všechno najdete pohodlně na jednom místě v mobilu. Za půl roku od spuštění si ji stačily oblíbit desítky tisíc z vás.
 
ahoj-(1).png
Foto: Úplně vpravo Lukáš Přikryl, šéf našeho digi marketingu.

„Odezva klientů je skvělá, od dubna máme přes 30 000 aktivních uživatelů, kteří si kartu reálně stáhli do mobilu a používali ji,“ řekl k ocenění šéf digitálního marketingu AXA Assistance Lukáš Přikryl, „pro nás je to jasný signál, že jdeme v inovacích cestovního pojištění správným směrem.“
 
yourpass-(1).png

Jednoduše řečeno, cestovní pojištění AXA Assistance je moderní, digitální produkt pro 21. století.

Funkčním základem karet je systém Wallet (dříve Passbook), vyvinutý původně pro iPhony, který dnes funguje v různých mutacích i na operačních systémech Android a Windows Phone. Asistenční karty stojí na platformě Yourpass.
Share this article: