AXA Partners CEE navázala spolupráci s MyStay


AXA Partners CEE navázala spolupráci s vítězem celosvětové soutěže pro obnovu turismu – MyStay

V AXA Partners poskytujeme služby firmám napříč obory od velkých finančních institucí až po startupy, vymýšlíme nové produkty na míru a přinášíme inovace. Jsme specialisté na asistenční služby a cestovní pojištění v celé střední Evropě a poskytuje asistenční služby klientům po celém světě.
V souvislosti se světovou pandemií jsme se rozhodli přispět k obnově turismu a navázali jsme spolupráci se společností MyStay, která zvítězila v celosvětové soutěži vyhlášené Světovou organizací cestovního ruchu (UNWTO) s podporou Světové zdravotnické organizace (WHO). Cílem výzvy bylo najít nejlepší inovativní a okamžitě použitelné řešení, jež pomůže vyřešit celosvětově negativní dopad Covid-19 na cestovní ruch.

MyStay nabízí automatickou komunikaci mezi ubytovacím zařízením a hosty. Host již díky této aplikaci nemusí přijít do přímého kontaktu s personálem, jednoduše si zařídí vše potřebné online. V hotelu již hosti nebudou potřebovat mluvit s personálem a nebudou muset čekat fronty na recepci. Host si objedná bezkontaktně nabízené hotelové služby, zařídí si online check-in a check-out, dozví se od ubytovacího zařízení veškeré pokyny k cestě, bude mít veškeré služby pouze na dosah svého telefonu. Online si můžete objednat masáže, nebo třeba i snídani do postele.
Více informací zjistíte zde   https://www.gomystay.com/cs.

Platforma MyStay vám výrazně zjednoduší cestování a vše budete mít rychle a plynule zařízeno. A nyní je tato platforma pro všechny zdarma. V současné době intenzivně pracujeme na tom, abyste si v této platformě sjednali i naše cestovní pojištění, které vás na cestách ochrání, kdyby se cokoli stalo. S námi nemusíte mít obavy cestovat. Pomáháme našim klientům 24 hodin denně po celém světě.
 
Share this article: