Cestovní pojištění pro dovolenou v Česku


iStock-1048725984.jpgCestovní pojištění není rozhodně určené jen pro cesty do zahraničí. Protože je dovolená v tuzemsku čím dál populárnější, existuje kromě řady potenciálních dobrodružství také hrozba nepříjemností spojených s rekreováním v Česku. Abyste i ve své domovině zažili exkluzivní dovolenou bez nepříjemností, myslete na cestovní pojištění po ČR.

Česká příroda a kulturní bohatství toho mají tolik co nabídnout! Od letní rekreace na horách či u vody přes objevování nesčetných památek až po běžkování či provozování extrémních sportů – doma můžete zažít vše, na co si vzpomenete. I kvůli pandemii se dovolená v Česku stala jistotou, během níž se nemusíte strachovat o zrušení letu nebo bedlivě sledovat restrikce specifické pro každou cizí zemi.

Ale i při domácích dobrodružstvích je dobré myslet na cestovní pojištění, které má mnoho lidí spojené čistě s cizinou. Také u nás vás totiž můžou v dovolenkovém rozmaru potkat nepříjemnosti, na které je dobré se preventivně připravit. Můžete tak učinit například s cestovním pojištěním Domestic od pojišťovny AXA, které pokrývá například storno zájezdu, úrazové pojištění, cykloasistenci nebo autoasistenci.

Pojišťovna je vám navíc k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, takže všechny potenciální potíže můžete s chutí pustit z hlavy a vychutnat si dovolenou, kterou jinde ve světě nezažijete.