Naplánujte si nejzajímavější albánské dobrodružství svého života!


Chcete pochopit, proč se Albánii říká skrytý klenot cestovatelů? Tato úžasná balkánská země je proslulá fascinujícími památkami, jedinečnou kulturou a dobrodružnými zážitky. Jen málokdo má možnost tuto skutečně nepřehlédnutelnou zemi poznat. Dovolte Albánii, aby uchvátila vaši zvědavost, a vydejte se vstříc nejzajímavějšímu dobrodružství vašeho života!

Naplanujte-si-nejzajimavejsi-albanske-dobrodruzstvi-sveho-zivota!-(1).jpg

Tajemné poklady Tirany

Pokud si myslíte, že Tirana je jen obyčejné hlavní město, připravte se na překvapení! Křivolaké uličky starého města, historie Skanderbegova náměstí a kouzelné fresky mešity Et'hem Bey oživují město. Národní historické muzeum nabízí minulost zahalenou nepředstavitelnými tajemstvími.

Dechberoucí Albánská riviéra: 

Pokud jste nikdy neviděli skutečnou rajskou zahradu, Albánská riviéra vás okouzlí! Ochutnejte kousek tradičního jídla v útulné přímořské taverně a užijte si tu chvíle, které předčí vaše očekávání.

Cestování časem v Gjirokastëru

Chcete se cítit, jako byste se vrátili v čase? Navštivte město Gjirokastër, které je na seznamu světového dědictví UNESCO! Kamenné domy a zdi středověkého hradu vyprávějí příběh o historii. Vyzkoušejte si, jak se žilo na tomto výjimečném místě před staletími!

Dobrodružství v Butrintu

Vraťte se v čase v archeologickém parku Butrint, kde římské a řecké ruiny vyprávějí o životě v minulých staletích. Tajemné lesní stezky, působivé amfiteátry a termální lázně ve městě nabízejí skutečné dobrodružství pro všechny milovníky starověké civilizace.

Národní park Valbona

Pokud se rádi procházíte kouzelnou přírodou, je pro vás Národní park Valbona tím pravým místem! Turistické stezky vinoucí se mezi vrcholy a údolími splní sny všech milovníků přírody. Nadechněte se čerstvého horského vzduchu a objevte zázraky přírody!

Hrdinství v Krujë

Prohlédněte si hrad Krujë a Skanderbegovo muzeum a poznejte úžasný příběh albánského národního hrdiny Skanderbega. Toto ožívající muzeum vás přenese do pocitu hrdinství a slávy, jakého mohou dosáhnout jen ti největší dobrodruzi.

Snívejte, plánujte a vydejte se na jedno z nejdivočejších dobrodružství svého života, objevte krásná tajemství Albánie! Prozkoumejte říši skrytých pokladů a nechte se okouzlit krásou a kouzlem této země! Než se však vydáte na cestu, nezapomeňte si sjednat vhodné cestovní pojištění, abyste si mohli cestu užít bez starostí!