Nízkonákladové lety


Nízkonákladové letecké společnosti nabízejí nízké ceny letenek, takže jsou výbornou volbou, pokud chcete minimalizovat náklady na cestu a nechat si více peněz na dovolenou. Za nízké ceny letenek však můžete očekávat nižší úroveň komfortu než u tradičních leteckých společností.

Nizkonakladove-lety-(1).jpgZaplacená částka zahrnuje pouze povinné služby, přičemž další služby buď nejsou k dispozici, nebo jsou k dispozici za příplatek. Mezi ně může patřit možnost vzít si do kabiny velké příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo nebo jídlo a nápoje podávané na palubě. Ve většině případů však zahrnuje také výběr sedadel a jejich bližší rozmístění tak, aby se co nejlépe využil prostor, který je k dispozici, ve srovnání s běžnými leteckými společnostmi, což ponechává menší manévrovací prostor během cesty.

Jelikož nízkonákladové letecké společnosti jsou navíc zaměřeny na zisk, některé lety nemusí být provozovány mimo sezónu, kdy je velká pravděpodobnost, že by nebyly obsazeny. Z krátkodobého hlediska je to vynikající způsob, jak ušetřit, ale počítejte s tím, že pokud má město více letišť, váš nízkonákladový let přistane na nejvzdálenějším letišti od centra.

Výběr správného cestovního pojištění je jedním z nejdůležitějších předpokladů pro pohodovou cestu.