Online cestovní pojištění


Pravděpodobně jste si pečlivě naplánovali každý detail své cesty, ale jednu věc jste si nechali na poslední chvíli: uzavření cestovního pojištění! Naštěstí, cestovní pojištění AXA Assistance si můžete rychle a jednoduše uzavřít online z pohodlí domova! V tomto článku jsme pro vás připravili nejdůležitější informace o cestovním pojištění online!

Online-cestovni-pojisteni-(1).jpgCestovní pojištění AXA Assistance si můžete pohodlně a snadno uzavřít online. Pojištění AXA můžete sjednat i na poslední chvíli, v den vaší cesty, protože je platné do 4 hodin od jeho zakoupení. Při uzavírání pojištění online si můžete vybrat, k čemu se chcete pojistit, a kromě základního pojištění si můžete vybrat také z nabídky doplňkových pojištění.

Komplexní návod, jak si koupit cestovní pojištění online!

Na webové stránce AXA Assistance se klepnutím na kartu Online pojištění dostanete přímo do rozhraní, kde si můžete vybrat hlavní prvky svého pojištění. Jako první musíte zadat svůj věk, cílovou destinaci a datum cesty, na základě čehož vám kalkulačka okamžitě vypočítá cenu pojištění. Po zadání základních informací si můžete přesně vybrat, který balík (Excellence, Komfort nebo Reference) chcete. Kromě výběru základního balíčku můžete přidat i různá doplňková pojištění, která se vztahují na chronická onemocnění, rizikové sporty nebo dokonce na povolenou konzumaci alkoholu.

AXA Assistance nabízí k základním službám i cestovní pojištění, což může být nyní kvůli epidemii Covid-19 obzvláště výhodné! Chcete-li na takové případy myslet, stačí zadat cenu zájezdu a datum jeho zakoupení a kalkulačka vám vypočítá, jaká část ceny vám bude v případě zrušení zájezdu vrácena. Po zadání všech požadavků zbývá už jen vyplnit vaše osobní údaje a můžete jednoduše zaplatit za vybrané pojištění online.

S AXA Assistance si můžete zajistit bezstarostnou a bezpečnou dovolenou skutečně za pár minut, a to iz pohodlí domova! Ať už se chystáte do jakékoli fascinující destinace, nezapomeňte si před odjezdem uzavřít vhodné cestovní pojištění, abyste si zajistili bezstarostný pobyt! Šťastné cesty!