Pozor na podvodníky! Zákazníky kontaktují lidé, kteří se vydávají za falešné zaměstnance společnosti AXA. Další informace, co dělat, naleznete zde.
 

Počasí na Maledivách


Pokud někdo hledá tropickou dovolenou, Maledivy jsou jednou z nejoblíbenějších možností na světě. Země ležící v Indickém oceánu se skládá z 1192 ostrovů, z nichž je však využíváno necelých 300, z nichž dvě třetiny obývají místní a jedna třetina je speciálně vyhrazena pro turisty. Místo potřebují i ​​hosté, protože Maledivy jsou z hlediska počasí po většinu roku téměř dokonalým místem.

Pocasi-na-Maledivach-(1).jpgPro každý ostrov platí, že jeho klima je horké a vlhké, období sucha trvá od prosince do dubna, období dešťů od května do listopadu, je zde také dost větrno. Není náhodou, že první jmenovaný je nejoblíbenější, protože podmínky jsou ideální pro evropského cestovatele, pokud chce uniknout ze zimy do léta. Je tu neustálá příležitost jít na pláž a opalovat se a také můžeme podnikat dobrodružné výlety po malých ostrovech. Nemůžete se ztratit, žádný ostrov není větší než 13 kilometrů čtverečních. V tropické zahradě Eden je minimální teplota po celý rok mezi 22 a 25 stupni Celsia, zatímco maximální je mezi 29 a 34 stupni, což je cítit spíše kvůli vysoké vlhkosti. Oceán je také vyrovnaný, teplota vody se neustále měří mezi 27 a 29.

Ostrovy jsou definovány dvěma typy monzunů, jeden s menším a druhý s větším deštěm, samozřejmě první přichází v období sucha a druhý ve vlhkém období. Pokud cestovatel plánuje plavbu, vyplatí se vzít v úvahu vítr, protože někdy může být bouřka, takže plány odloží. Z tohoto pohledu je nejmírnějším měsícem březen. Počet slunečných hodin dosahuje vždy šesti a pláže pokryté bílým pískem jsou v tuto dobu nejkrásnější.

Výběr správného cestovního pojištění je při cestě na Maledivy to nejdůležitější.

[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_Article' of type 'AA-StructuredData-Article']