AXA Assistance, O2 a MAXIMA spouštějí první chytré cestovní pojištění

Jdeme s dobou. V době chytrých telefonů přicházíme s chytrým pojištěním.
 
Už jste slyšeli o cestovním pojištění, které by se po přejetí hranic samo zaplo a po návratu zase vyplo? Pokud vám to zní jako sci-fi, čtěte dál. Ve spolupráci s O2 a pojišťovnou MAXIMA jsme tenhle nápad přivedli k životu a spustili pro klienty O2 chytré pojištění v mobilu.

Tuhle skvělou vychytávku stačí jen aktivovat v internetové samoobsluze O2, na firemní prodejně nebo lince 800 02 02 02, a pak už se o cestovní pojištění nemusíte vůbec starat. Funguje to jednoduše: když přejedete hranice a telefon se připojí do sítě zahraničního operátora, automaticky se aktivuje i cestovní pojištění. Jakmile se vrátíte a naskočí vám zpět česká síť, pojištění se ukončí. Platba se pak automaticky přidá k vyúčtování za období, v němž pojištění skončilo.

letadlo.png
AXA Assistance, MAXIMA a O2 posouvají společně hranice pojišťovnictví. 

Službu si může aktivovat každý (nefiremní) zákazník O2 mladší 70 let a starší 16 let s paušálním tarifem od O2. V rámci jednoho paušálu můžete pojistit i členy své rodiny, a to partnera/partnerku do 70 let a děti do 18 let.  
 
  Tarif Volání bez hranic Tarif  Svět Basic
PRO JEDNOHO 29 Kč / den 39 Kč / den
PRO RODINU 79 Kč / den 99 Kč / den
 

Pokud máte číslo u O2, určitě tuhle super novinku vyzkoušejte. Cestovní pojištění je nutnost, o kterou se ale odteď můžete přestat starat. A to se nestává každý den.