Hrajte o kurz minigolfu s trenérem a hráčkou reprezentace

Ve spolupráci s Českým minigolfovým svazem jsme pro vás připravili soutěž!
 
 
AdobeStock_71083639-(4).jpeg
Minigolf je hra pro všechny věkové skupiny.

Minigolf je hra, u které se pobaví parta kamarádů, partner/ka nebo i celá rodina. Nemusíte se stresovat, podávat výkon ani trénovat. Stačí si půjčit hůl a míček a můžete jít na to.
 
V rámci podpory české minigolfové reprezentace na MS 2017 v Chorvatsku jsme pro vás připravili soutěž o vstupenky do haly Minigolf Butovice – ale ne jen tak ledajaké. O co hrajeme?
  • 1x exkluzivní vstup na hodinu s členem české reprezentace pro 1-5 osob
  • 3x vstup na hodinu s trenérem pro 1-5 osob
  • 5x vstup na hodinu pro 1-5 osob
Jak můžete vyhrát?
Chceme po vás jediné: vymyslet pokřik pro minigolfovou reprezentaci České republiky. Velké plus získají ti, kteří ho i natočí na video, ideálně na minigolfovém hřišti. Fantazii se meze nekladou, omezovat vás ve vymýšlení nijak nechceme. Ať už  je podle vás cílem pokřiku zastrašit soupeře nebo podpořit týmového ducha, budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pokřik bude sloužit reprezentaci na turnajích a mistrovstvích v příští sezóně. 

Pokřik buď jako text nebo video nahrajte k soutěžnímu příspěvku na našich Facebookových stránkách, případně zašlete e-mailem na adresu martin.muller@axa-assistance.cz. Výherce budeme kontaktovat buď skrze Facebook, nebo jimi uvedenou e-mailovou adresu.

Vítěze bude vybírat odborná porota ze zástupců AXA Assistance a minigolfové reprezentace.

Soutěž trvá od 20. 9. do 6. 10. 2017

Vyhodnocení proběhne se členy reprezentace v týdnech od 9. do 29. října. Výherní kupony budou mít platnost do konce ledna, můžete je tedy použít i jako netradiční vánoční dárek. 

Úplná pravidla soutěže.
 
stranky.jpg