Homepage > O nás > Informace > My Travel Space: Náš unikátní portál pro cestovatele

My Travel Space: Náš unikátní portál pro cestovatele

Cestujete do zahraničí? Nyní můžete mít všechny informace o cílové destinaci na jednom místě! 
 
1. září 2015 

Od září 2015 získávají všichni, kteří si sjednají cestovní pojištění AXA Assistance, možnost zaregistrovat se na portálu www.mytravelspace.cz. Zde mohou nalézt veškeré potřebné informace, jež se týkají vybraných světových destinací. Jedním pohledem tak uvidí aktuální bezpečnostní rizika i nejbližší nemocnici v místě, kde se zrovna nachází. To jsou informace, které mohou zachránit život! Revoluční systém je propojený s databází AXA Assistance, a tak mají uživatelé u sebe vždy nejnovější data i adresy partnerských lékařů - ať už řeší akutní bolest zubů v USA nebo odřeninu v Indonesii. 
 

Jak aplikace funguje?

Po sjednání cestovního pojištění se klient zdarma zaregistruje na stránkách www.mytravelspace.cz (viz níže). Ve svém účtu si následně může nastavit uživatelské rozhraní (které je v anglickém jazyce) a efektivně si naplánovat všechny cesty do zahraničí. Jednotlivé destinace jsou uloženy v přehledném seznamu. Velkou výhodou je poté možnost přihlásit se i z chytrého telefonu nebo tabletu, díky čemuž je zachován přístup během chvilky i v průběhu cestování.

Stěžejní funkcí portálu je možnost dohledat všechny důležité informace o cílové destinaci: online aktualizovaná bezpečnostní varování z konkrétní lokality, doporučená a povinná očkování, informace ohledně výskytu epidemií a mnoho dalšího. Nalézt zde lze i podmínky pro sjednání víza nebo zvyky a tradice v navštěvované zemi. V případě onemocnění poté i lékařská zařízení s širokým zaměřením. Klient, který si lékaře nebo nemocnici dohledá, bude mít navíc jistotu, že mu bude poskytnuta adekvátní léčba. Všechny nemocnice jsou totiž s AXA Assistance smluvně vázány a dotyčný nemusí mít obavu z odmítnutí poskytnutí pomoci, což je časté riziko především v exotických krajinách. Dostupnost veškerých zdravotnických zařízení je navíc v reálném čase aktualizovaná. 

Pokud se též rozhodnete pro sjednání dalšího pojištění či připojištění, nemusíte webový portál opouštět, stačí využít speciální tlačítko Buy now. Úvodní obrazovka po přihlášení

Souhrn důležitých informací o vybrané destinaci


Zdravotnická doporučení

 

Bezpečnostní informace 
 


Praktické informace
 

Jak se zaregistrovat?

Vše je velice jednoduché. Jděte na portál www.mytravelspace.cz a klikněte na Register Now! v prostřední části.

 

 

Následně vyplňte veškeré potřebné údaje, potvrďte souhlas s podmínkami (Terms and Conditions) a klikněte na Register. Váš účet tak bude vytvořen.
Sjednejte si naše cestovní pojištění, zaregistrujte se na www.mytravelspace.cz a podělte se o své zkušenosti třeba i na našem facebookovém profilu