Homepage > O nás > Informace > Představujeme tým AXAngers

Představujeme tým AXAngers

Čtyřčlenný hrdinský tým AXAngers je tu pro poskytnutí prvotřídní péče všem klientům.
 
16. července 2015 

Klienti nyní mohou poznat konkrétní zaměstnance AXA Assistance, kteří jim pomáhají a mohou si lépe představit jejich jednotlivé činnosti. Kampaň s názvem AXAngers (ozančení samotného týmu) má za cíl představit komplexnost a rozsah souvisejících činností u cestovního pojištění, které AXA Assistance klientům nabízí. Cestovní pojištění je v kampani představeno jako služba, která není definována jen limity, ale zejména kvalitou asistenčního týmu. AXA Assistance disponuje celosvětovou sítí prověřených zdravotnických zařízení včetně týmu českých lékařů, kteří v případě potřeby vyjíždí pomoci klientům do zahraničí.
 
 
Kvalitní tým a asistenční služby mohou v extrémním případě rozhodnout i o záchraně lidského života. Např. v dubnu 2015 došlo z velice závažných zdravotních důvodů k hospitalizaci jednoho z klientů v Indonésii. Jeho zdravotní stav se však nadále zhoršoval a vybavení indonéské nemocnice přestávalo stačit k zajištění odborné péče. AXA Assistance proto transportovala pacienta leteckou ambulancí do nemocnice v Singapuru, kde bylo možné poskytnout adekvátní léčbu. Pro následný hladký průběh repatriace byl do Singapuru z České republiky vyslán i lékařský tým. Celkové náklady, které byly vynaloženy na poskytnutí lékařské péče, léky a transporty, překročily hranici šesti milionů korun.
 
Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Tým AXAngers je složen ze čtyř profesí a konkrétních zaměstnanců AXA Assistance:
  • Honza – hlavní koordinátor. Specializuje se na propojení veškerých procesů a zajištění co možná nejefektivnější organizace při poskytnutí pomoci klientovi. Od samého počátku, kdy klient zavolá, komunikuje s jednotlivými odděleními pro zajištění té nejlepší péče.
  • Zuzka – stará se o zdravotní stránku případu, když klient v zahraničí onemocní. Zajistí mu tu nejlepší lékařskou péči v nemocnici, převezme komunikaci s lékaři a postará se o úhradu vzniklých nákladů. Po celou dobu řešení případu zůstává v kontaktu s klienty.
  • Zlata – právník, který se v paragrafech vyzná jako žádný jiný. Zajišťuje ochranu práv klientů v situacích, které mohou na dovolené vzniknout, a informuje klienta o stavu jeho případu.
  • Vláďa – zajistí opravu nebo odtah vozu a přebírá komunikaci s autoservisy a dodavateli. Zároveň zajišťuje opravu i v případě poruchy v domě (např. prasklé trubky apod.). Po celou dobu nepříjemné situace se snaží zachovat klientův maximální komfort.