Homepage > O nás > Informace > Rozšiřujeme naši asistenci ve světě! Spojili jsme se s Asia Assistance Group

Rozšiřujeme naši asistenci ve světě! Spojili jsme se s Asia Assistance Group

Co to pro naše klienty znamená? Kvalitnější a rychlejší služby v Asii.
 
6. dubna 2016

Od dubna 2016 se Asia Assistance Group stává součástí AXA Assistance. Touto akvizicí vytváříme moderní a stabilní zázemí v asijských metropolích (Malajsie, Singapore, Thajsko, Filipíny a Hong Kong) a rozšiřujeme své dosavadní působení právě v uvedených oblastech. To nám ve výsledku umožní poskytnout lepší a komplexní asistenci v Asii.

Zároveň se tím rozšiřuje i síť našich smluvních partnerů a nemocnic. Českým klientům tak mnohem snáze zajistíme nejbližší zdravotnické zařízení, a daleko jednodušeji vyřídíme všechny administrativní záležitosti.

Jsme hrdí, že se naší součástí stali talentovaní profesionálové Asia Assistance Group, kteří nám pomohou posunout a zlepšit kvalitu služeb v Asii. Zároveň budeme klientům zase o něco blíže, což nám umožní lépe řešit jejich potřeby,“ říká Petr Hošek, Business Development Director AXA Assistance Sub-region Central Europe.

Nyní probíhá propojení jednotlivých procesů a znalostí obou společností. Hlavním cílem přitom zůstává maximální efektivita a jednoduchost při poskytování služeb.