Homepage > O nás > Informace > Uložte si naše pojištění i do mobilu

Uložte si naše pojištění i do mobilu

Stáhněte si kartičku k cestovnímu pojištění do svého chytrého telefonu a využijte několik výhod.
 


Díky zdarma dostupné aplikaci mobile-pocket si po sjednání našeho cestovního pojištění budete moci uložit asistenční kartičku do svého telefonu. Vytvoříte si tak zálohu důležitých údajů a v případě škody naleznete potřebné informace přehledně i ve svém smartphonu. Důležité údaje a kontakt na naši asistenční linku budete mít stále po ruce, přičemž si nemusíte nic tisknout. Díky aktualizacím vám zároveň neuniknou ani informace o akčních nabídkách a zvýhodněných cenách našeho cestovního pojištění. 


Aplikace mobile-pocket umožňuje jednoduchou a přehlednou správu všech vašich věrnostních karet, které vám zabírají místo v peněžence. K dispozici je zcela zdarma, podporují ji všechny typy operačních systémů chytrých telefonů a stahovat ji můžete z oficiálních zdrojů (Google PlayApple Store a Windows Store).

google play

app store

windows store
 

Sjednejte si cestovní pojištění nyní se slevou, stáhněte si kartičku do svého chytrého telefonu a podělte se s námi o své zkušenosti s aplikací na našem facebookovém profilu.
 

Jak uložit asistenční kartičku AXA Assistance do telefonu?

Po instalaci a spuštění aplikace zvolte tlačítko „+“ v horním menu (u systémů iOS vpravo nahoře).

 

Navod-pro-pridani-karty-AXA-1.png
 

Objeví se seznam dostupných vzorových věrnostních karet. Vyhledejte v seznamu AXA Karta cestovního pojištění, popř. do vyhledávacího pole v horní části napište AXA Karta.

 

Navod-pro-pridani-karty-AXA-2.png

 

Po jejím rozkliknutí se v horní části objeví obě strany vzorové kartičky cestovního pojištění, díky nimž máte ihned k dispozici kontakt na asistenční službu a souhrn údajů, jež po vás budou při kontaktování linky požadovány. Do pole Číslo karty tak stačí jen zapsat konkrétní číslo pojistné smlouvy, jehož nahlášení je při hovoru s operátorem nezbytné.

 

Navod-pro-pridani-karty-AXA-3.png

 

Číslo čárového kódu můžete ponechat prázdné. Po nastavení parametrů si vše uložíte prostřednictvím symbolu „✓“ v pravém horním rohu.

 

Navod-pro-pridani-karty-AXA-4.png 
      

google play

app store

windows store