Homepage > O nás > Informace > Záchrana v Hollywoodu: Příběhy našich klientů

Záchrana v Hollywoodu: Příběhy našich klientů

Postaráme se o vás kdekoli na světě, i ve filmařském ráji.
 
Zdraví vás může zradit kdekoli, i na vysněné dovolené v Hollywoodu. Věděli byste, kam jít v Los Angeles do nemocnice? Naše klientka měla štěstí, že ji napadlo zavolat asistenční linku.

holly.png

Paní V. si užívala dovolenou snů v Los Angeles. Procházela se ve stínu hollywoodských ateliérů, opalovala se na plážích na pobřeží Pacifiku a obdivovala úchvatnou městskou architekturu. To vše ale muselo jít stranou, když jí nečekaně praskly žaludeční vředy a úporná bolest ji téměř paralyzovala.

Představte si to, jste zkroucení bolestí, v cizí zemi a netušíte, jestli po vás v nedaleké nemocnici nebudou za ošetření chtít miliony. Zrovna USA jsou vyhlášené svým nákladným zdravotnictvím, kdy i za základní ošetření můžete dát statisíce. Paní V. naštěstí napadlo zavolat asistenční linku AXA Assistance.

Operátor jí obratem slíbil zařídit tu nejlepší smluvní kliniku v dosahu a slíbil, že se jí co nejdříve ozve zpátky. Za chvíli bylo s klinikou vše domluveno a operátor se pokusil dovolat paní V., té se ale mezitím vybil telefon. Operátor to ještě několikrát zkoušel, ale marně. 

Paní V. se následně večer sama ozvala s tím, že se nechala ošetřit v jiném zařízení a ptala se, zda jí ošetření proplatíme. Nešlo sice o naše smluvní zařízení, ale poté, co jsme od ní obdrželi finanční a lékařské podklady z kliniky, jsme částku uhradili v plné výši.


Nikdy nevíte, kdy se vám v zahraničí udělá zle, uklouznete a zlomíte si končetinu nebo dostanete alergii. Cestovní pojištění od AXA Assistance vám kryje výlohy za zdravotní komplikace, škodu na majetku nebo třeba zpožděný let. A s naší nonstop asistenční službou už nikdy nebudete na cestách odkázáni jen sami na sebe.