Úvodní stránka > O nás > Kdo jsme

Kdo jsme

Společnost AXA ASSISTANCE CZ je součástí koncernu AXA, jedné z největších pojišťovacích skupin na světě. Naše produkty mají za cíl usnadnit život klientům (jednotlivcům, rodinám, firmám) a pomoci jim řešit každodenní problémy - zejména při cestování, provozování motorových vozidel, haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví.

Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek ve více než 64 zemích světa pomáháme klientům takřka kdekoliv na světě. Naše asistenční služba je k dispozici 24 hodin denně a při poskytování služeb se zaměřujeme zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Důraz však klademe také na efektivitu řešení i na individuální přístup.
 

O skupině AXA

AXA je celosvětovým leaderem v oblasti finančního zabezpečení. Podnikání skupiny AXA je geograficky diverzifikováno a hlavní podniky se zaměřují na západní Evropu, Severní Ameriku a Dálný východ.

Celosvětově má AXA 52 milionů klientů, 120 tisíc zaměstnanců, 400 000 akcionářů. Celkem spravuje 1,32 bilionů euro. Kmenové akcie AXA jsou registrovány a obchodovány pod symbolem AXA na pařížské burze cenných papírů. Americké depozitní akcie AXA jsou rovněž registrovány na newyorské burze NYSE pod symbolem AXA.