AXA Partners zahájila spolupráci s Daimler


AXA Partners zahájila spolupráci s Daimler v oblasti silniční asistence. I v době pandemie přicházíme s inovacemi, které pomáhají klientům.

Během pár měsíců jsme dokázali v AXA Partners zahájit spolupráci se společností Daimler a to hned ve 46 zemích. V rámci této služby poskytujeme zákazníkům ochranu v nepředvídaných dopravních situacích. Díky mnohaletým zkušenostem a rozsáhlé síti poskytovatelů služeb jsme schopni čelit nejtěžším situacím, s nimiž se mohou řidiči setkat (porucha vozidla, nehoda atd.) a  poskytnout jim plnou profesionální pomoc.

Tato mezinárodní spolupráce je pro nás velmi významný krok a zároveň velký závazek. O to více jsme rádi, že je AXA Partners důvěryhodný partner také pro předního výrobce automobilů a zdůrazňuje naši schopnost vytvářet a realizovat smlouvy, a to i ve velmi obtížných podmínkách, jako je například vývoj pandemie a souvisejících mezinárodních omezení. Je to také úspěšný test pro IT oddělení AXA Partners, které společně vytvořilo inovativní řešení od nuly, připravené k použití za méně než 4 měsíce. Ukazuje také naši flexibilitu a schopnost rychle dodávat hotová řešení na trh.

„Tato dohoda se vztahuje na 46 zemí a ukazuje skutečně mezinárodní povahu našeho podnikání. Jsem také nadšen výbornou spoluprací mezi našimi týmy vzhledem k současnému kontextu a výzvám, které se týkají Covid-19. Tento úspěch ukazuje, že můžeme našim partnerům nabídnout efektivní a na míru šitá řešení, a to i v případě bezprecedentních překážek, “řekl Gilbert Chahine, generální ředitel AXA Partners.

Share this article: