NÁŠ PŘÍBĚH

„Život si režíruje každý sám, pro jistotu a klid má nás.“

Když jsme v roce 1998 vstupovali na český trh, nikdo nevěděl, co od nás očekávat. Během několika let jsme vyrostli do pozice lídra trhu (nejen) cestovního pojištění a expandovali do celé Evropy. Dnes chráníme naše klienty na celém světě a dáváme jim odvahu jít si za svými sny.
AXA Partners
Kdo je AXA Partners
Jsme specialisté na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Patříme do skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety. AXA Partners vznikla jako přímý nástupce AXA Assistance, která na českém trhu působila od roku 1998.
Společenská odpovědnost
Společenská odpovědnost
Čtyřnozí asistenti jsou často stejně důležití jako ti dvounozí. Proto už přes 10 let podporujeme sdružení Pes pomůže, které cvičí asistenční psy pro lidi s fyzickým či mentálním omezením. Na výcvik přispívá firma jako celek i jednotliví zaměstnanci.

Kromě toho pořádáme pravidelný dobročinný týden CR Week a další podobné akce. V minulosti jsme se také zapojili např. do kampaně proti šikaně na školách Linky bezpečí.
Ocenění
Ocenění
Už 9 let jsme jednička mezi pojišťovnami. V prestižním klání Interbrand byla pojišťovna AXA v roce 2017 zvolena už podeváté nejhodnotnější značkou v oboru. Porota náš dlouhodobý úspěch vysvětluje péčí o značku, zaměřením na interní hodnoty a proklientským přístupem.

V témže roce také v soutěži Cena pokroku zabodovaly naše digitální asistenční kartičky (ke stažení do mobilu), vyhlašované portálem Chytrý Honza. Jako první finanční instituce v zemi jsme také rozjeli chatbota na Facebook Messengeru, schopného sjednávat cestovní pojištění.
Spreepark v Berlíně. Letos naposledy
Prohlédněte si zkrachovalý zábavní park německých drogových dealerů. Sice teď legálně, ale jen na chvilku, než kouzlo zmizí navždy
Více informací
Záchranná kočičí amsterodamská archa

Originální kočičí útulek kotví jen kousek od hlavního nádraží Amsterdam Centraal.

Více informací
3 skvělé řetězce designových hostelů. Hossegor, Řím, Kodaň a mnohem víc!

Hledáte levné, ale stylové přespání pro svůj příští eurovíkend? Víme!

Více informací