NÁŠ PŘÍBĚH

„Život si režíruje každý sám, pro jistotu a klid má nás.“

Když jsme v roce 1998 vstupovali na český trh, nikdo nevěděl, co od nás očekávat. Během několika let jsme vyrostli do pozice lídra trhu (nejen) cestovního pojištění a expandovali do celé Evropy. Dnes chráníme naše klienty na celém světě a dáváme jim odvahu jít si za svými sny.
AXA Partners
Kdo jsme
Jsme specialisté na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Patříme do finanční skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety, která na českém trhu poskytuje činnost prostřednictvím společností AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., a INTER PARTNER ASSISTANCE.

Společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., která na českém trhu působí od roku 1998, je nejen samostatným zprostředkovatelem pojištění, ale poskytuje i asistenční služby, pomoc při likvidaci pojistných událostí a zajišťování dalších souvisejících administrativních služeb pro společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, S. A., se sídlem v Belgii, která je stoprocentním vlastníkem společnosti AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., a která v České republice jedná prostřednictvím své organizační složky, se sídlem Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4, Česká republika.
 
Společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, organizační složka, je především pojišťovna, tj. při uzavření pojistné smlouvy vystupuje jako pojistitel, ale na území České republiky může vykonávat i zajišťovací činnost.
 
Při poskytování pojišťovacích, asistenčních a dalších souvisejících administrativních služeb společnost INTER PARTNER ASSISTANCE, organizační složka, úzce spolupracuje na základě uzavřené smlouvy se společností AXA ASSISTANCE CZ, s. r. o., a proto se při písemné či telefonické komunikaci může klient obrátit přímo na společnost AXA ASSISTANCE CZ, s. r. o., která  jeho požadavek vyřeší.
AXA Partners
Kariéra u nás
Pokud hledáte opravdu smysluplnou práci

Kdo jsme a co děláme?


Dodáváme lidem odvahu uskutečnit jejich plány. Poskytujeme nejdostupnější pojištění se spolehlivou asistenční službou, na kterou se naši klienti mohou kdykoli s důvěrou obrátit. Specializujeme se na služby v oblastech cestování, práva, zdraví, domácnosti a automobilismu. Jsme průkopníky kyberbezpečnosti. Jako mezinárodní společnost působíme po celém světě.

Proč pracovat právě u nás?
Život přináší dramata, my jim píšeme šťastné konce.
Společenská odpovědnost
Společenská odpovědnost
Čtyřnozí asistenti jsou často stejně důležití jako ti dvounozí. Proto už přes 10 let podporujeme sdružení Pes pomůže, které cvičí asistenční psy pro lidi s fyzickým či mentálním omezením. Na výcvik přispívá firma jako celek i jednotliví zaměstnanci.

Kromě toho pořádáme pravidelný dobročinný týden CR Week a další podobné akce. V minulosti jsme se také zapojili např. do kampaně proti šikaně na školách Linky bezpečí.
Oznámení o spolupráci Letiště Praha a AXA
Více informací
Kde strávit Silvestra v Evropě?
Více informací
Nejlepší lyžařské destinace v sezóně 2022/2023
Více informací