NÁŠ PŘÍBĚH

„Život si režíruje každý sám, pro jistotu a klid má nás.“

Když jsme v roce 1998 vstupovali na český trh, nikdo nevěděl, co od nás očekávat. Během několika let jsme vyrostli do pozice lídra trhu (nejen) cestovního pojištění a expandovali do celé Evropy. Dnes chráníme naše klienty na celém světě a dáváme jim odvahu jít si za svými sny.
AXA Partners
Kdo je AXA Assistance
Jsme specialisté na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Patříme do skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety. Společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.  na českém trhu působí od roku 1998.
AXA Partners
Kariéra u nás
Pokud hledáte opravdu smysluplnou práci

Kdo jsme a co děláme?


Dodáváme lidem odvahu uskutečnit jejich plány. Poskytujeme nejdostupnější pojištění se spolehlivou asistenční službou, na kterou se naši klienti mohou kdykoli s důvěrou obrátit. Specializujeme se na služby v oblastech cestování, práva, zdraví, domácnosti a automobilismu. Jsme průkopníky kyberbezpečnosti. Jako mezinárodní společnost působíme po celém světě.

Proč pracovat právě u nás?
Život přináší dramata, my jim píšeme šťastné konce.
Společenská odpovědnost
Společenská odpovědnost
Čtyřnozí asistenti jsou často stejně důležití jako ti dvounozí. Proto už přes 10 let podporujeme sdružení Pes pomůže, které cvičí asistenční psy pro lidi s fyzickým či mentálním omezením. Na výcvik přispívá firma jako celek i jednotliví zaměstnanci.

Kromě toho pořádáme pravidelný dobročinný týden CR Week a další podobné akce. V minulosti jsme se také zapojili např. do kampaně proti šikaně na školách Linky bezpečí.
Batalla del Vino. Největší vinařská bitva světa

Více než 500 litrů červeného vína letí vzduchem během tohoto velkolepého letního svátku. Bílé oblečení je povinnost!

Více informací
Konec světové kinematografie. Kino ztracené v poušti

Tenhle podivný biják je jen 8 kilometrů od populárního egyptského letoviska Šarm aš-Šajch.

Více informací
Divoké Údolí mlýnů v centru města kousek od Pompejí

Italský kaňon plný opuštěných budov a divoké vegetace nabízí návštěvníkům pohled na svět bez lidí

Více informací