Pozor na podvodníky! Zákazníky kontaktují lidé, kteří se vydávají za falešné zaměstnance společnosti AXA. Další informace, co dělat, naleznete zde.

Pojištění extrémních sportů


Kromě extrémních sportů existuje i speciální pojištění: od pojišťoven je zcela pochopitelné, že byly vyvinuty speciální nabídky pro zvláštní situace. Uzavření pojištění pro extrémní sporty může být spojeno s aktivitami, jako jsou jeskynní pochody, horolezectví, skoky na lyžích, bungee jumping, seskoky padákem, lezení po stěnách, pouštění draků, lov, horkovzdušný balón nebo rafting na divoké vodě.

Jelikož riziko je vysoké a šance na úrazy a nehody jsou vyšší ve srovnání například s dovolenou na pláži, pojistné se pochopitelně zvýší. V případě extrémních sportů se z pojištění financují pouze záchranné zásahy, náklady na další úrazy a lékařské ošetření musí nést pacient - to může být vyřešeno pojištěním extrémních sportů. Každý, kdo zažil adrenalin během aktivit, zapomíná na bezpečí, takže snaha je snížit riziko. To je možné na jedné straně použitím povinných ochranných prostředků a na druhé straně administrativně uzavřením pojištění.

Kromě toho jsou náklady na vybavení kromě vybavení potřebného ke sportu zanedbatelné: každý, kdo nešetří na lyžích, přilbách nebo záchranných vestách, by tak neměl ztrácet čas a měl by se rychle pojistit. Doporučuje se vybrat balíček, který nabízí efektivní řešení pro každou potřebu, pokud jej máte, musíte vzít v úvahu pouze hodnotu. Jelikož v případě nehody se většina smluv netýká pouze nemocniční péče a pomůcek, ale také následného rehabilitačního období, můžeme jejich uzavřením najít skutečně dobré a pohodlné řešení.

Podívejte se, co nabízí naše sportovní pojištění!

[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_Article' of type 'AA-StructuredData-Article']