Právník do auta

Se stále hustším provozem a čím dál větším počtem agresivních řidičů je dnes důležité myslet i na ochranu svých práv, když se něco přihodí. Nechte ochranu svých práv za volantem na nás!
Právní pomoc
k dispozici NONSTOP
Ochrana soukromých
i služebních vozů
Vysoký limit plnění 
Výhodná cena

Nekvalitní oprava v servisu

Vše proběhlo zdánlivě v pořádku a vy jste zaplatili za opravu svého automobilu nemalou sumu. Po krátké době se však závady začaly opětovně projevovat, až automobil nakonec vypověděl službu úplně. Převezmeme si na starost komunikaci s opravnou a přimějeme ji ke zjednání nápravy v rámci reklamace vykonané práce. V případě neuspokojivého jednání zajistíme i náhradu škody soudní cestou.

Nabourané auto

Viník svou vinu uznal, ale pojišťovna odmítla z jeho povinného ručení uhradit plnou náhradu škody. Necháme vyhotovit potřebné znalecké posudky, připravíme veškerou dokumentaci a dokážeme nárok na odškodnění. Pokud nepůjde věc vyřešit smírem, zajistíme pro daný spor kvalifikovaného advokáta, který vás bude zastupovat v soudním řízení.

Ochrana zaměstnanců

Jeden z vašich pracovníků byl vyslán do zahraničí, aby doručil zboží vašemu zákazníkovi. V ten nejhorší možný moment je však zastaven tamější policejní hlídkou pro údajné porušení předpisů. Bohužel je komunikace díky cizí řeči komplikovaná, přičemž váš zaměstnanec u sebe nemá finanční obnos pro úhradu pokuty. Zajistíme tlumočení po telefonu a v případě nutnosti úhrady pokuty nebo kauce zprostředkujeme předání finanční hotovosti zadržovanému řidiči. V případě správního řízení nebo zadržení řidiče zprostředkujeme jeho právní zastoupení a uhradíme veškeré náklady (do výše limitu).

Proč a jak si produkt sjednat?

  • ušetříme klientům náklady.
  • máme kvalifikované smluvní partnery po celé Evropě připravené bránit práva klienta.
  • postaráme se nejen o čistě právní aktivity, ale třeba i o dorozumění se s policií a úřady v cizině
  • vysoký limit plnění na každou událost
  • neomezený počet pojistných událostí
  • doporučíme vám vhodného právníka. Pokud si vyberete právníka svého, i jeho služby uhradíme 
Jak produkt sjednat
Individuální smlouvy lze sjednat online, využijte tlačítko "sjednat" nahoře na stránce. 
Flotily Vám rádi pojistíme, obraťte se na nás na e-mail makl@axa-assistance.cz.

Dokumenty ke stažení