Nejlepší kanály na YouTube pro domácí i zahraniční cestováníPřed organizováním cesty do zahraničí si většina lidí ráda přečte recenze o konkrétní cílové zemi nebo městě, aby se ujistili, že to opravdu stojí za návštěvu. Na webu je spousta YouTube kanálů souvisejících s cestováním, které poskytují pohled do nejoblíbenějších nebo také neznámých destinací. Také Vám ukážeme, které kanály sledovat, pokud hledáte inspiraci!

 

Kanály YouTube k odběru: 

Vejdu se do kufru? Není náhodou, že se kanál pyšní 43 000 sledujícími. Cestovatelka po světě začala sdílet svá cestovní videa na YouTube před čtyřmi lety a od té doby o svých cestách nepřerušovaně informuje prostřednictvím videí. Čína, Nový Zéland, Austrálie, Turecko, Island, Řecko jsou jen několika příklady destinací. Během svých cest Vám ukáže nejen oblíbené a skryté atrakce, ale také můžete prostřednictvím jeho videí poznat místní gastronomické zážitky a místní faunu. Poskytuje Vám také tipy na cestování a rady, které můžete využít na vlastních cestách.

 

Zůstaň se mnou - na tomto kanálu si určitě každý najde své oblíbené téma, protože kromě cestovatelských videí je zde také mnoho obsahu pro milovníky aut nebo zájemce o fotografii a video. Na diváky čekají mimo jiné dechberoucí záběry dronů, speciální, opuštěná místa, výlety autem nebo také různé technické tipy, přičemž můžete nahlédnout do zahraničních měst, která můžete chtít v budoucnu navštívit.

 

Dále bychom zmínili kanál Hey Nadine, která už zažila během svých cest spoustu dobrodružství. O tyto zážitky se za posledních 9 let podělila se svými diváky ve spousta videích. Bylo by těžké najít zemi, ve které ještě nebyla. Ukazuje tyto destinace z jiné perspektivy, kterou jste určitě ještě neviděli: například můžete zjistit, jaké to je zůstat přes noc mezi vlky, plavat mezi žraloky, dobrovolně pracovat v Indii. Kromě vzrušujících videí z cest poskytuje Nadine svým sledujícím také spoustu užitečných tipů na cestování a její seznamy nejlepších cest pomáhají zúžit Vaše možnosti, aby Vám mohla usnadnit rozhodování o cíli další cesty. 

 

A pokud jste se těmito videi dostatečně inspirovali a vybrali si svůj další cíl, nezapomeňte si před odjezdem sjednat správné cestovní pojištění! 

 

Náš další článek: Na co si dát pozor při dobrovolnické práci v zahraničí?