Sportování v zahraničí? S cestovním pojištěním si ho užijete bez rizika


iStock-1179877278.jpgNe každá dovolená musí být proválená na pláži u moře. Vždyť všechny destinace nabízí skvělé podmínky pro různé druhy sportovních aktivit. Od lyžování přes windsurfing až po cyklokros, s cestovním pojištěním si vychutnáte všechny oblíbené sporty bez rizika.

S trendem aktivní dovolené přibývá i různých druhů sportů, které můžete v zahraničí provozovat. Samozřejmostí jsou běžné aktivity jako běh, lyžování nebo třeba stále populárnější paddleboarding. Tyto a další základní sporty jsou součástí běžného cestovního pojištění (pokud jsou provozované na rekreační úrovni), takže nevyžadují dodatečné zařizování.

Jestli se ale hodláte věnovat rizikovým sportům, je jejich připojištění žádoucí. Do této kategorie se řadí například zmíněný cyklokros, freeride, jízda na vodním či sněžném skútru, maraton nebo potápění s dýchacím přístrojem. Kompletní seznam rizikových sportů najdete zde. Toto připojištění se na rozdíl od klasického cestovního pojištění vztahuje také na profesionální provozování (i běžných) sportů.

Ať už tedy vyrážíte na letní či zimní dovolenou se sportovními záměry, nezapomeňte kromě kvalitního vybavení také na cestovní pojištění. AXA se svým cestovním pojištěním se postará o bezstarostné zážitky při provozování běžných sportů a s připojištěním rizikových sportů vás podrží i při ještě dobrodružnějších aktivitách. Zkrátka se postará o to, abyste si mohli zkusit vše, co chcete!