Pozor na podvodníky! Zákazníky kontaktují lidé, kteří se vydávají za falešné zaměstnance společnosti AXA. Další informace, co dělat, naleznete zde.

Pojištění storna zájezdu


AdobeStock_116233580.jpeg

Dovolená je naplánovaná, letenky koupené a hotel zaplacený – ale vy nemůžete odjet. Začnete rušit rezervace a výzvy k zaplacení stornopoplatků se začnou kupit jedna na druhou. Nakonec zaplatíte desetitisíce, aniž byste vytáhli paty z Česka. 

Taky se bojíte, že se vám to stane? Stačí si k cestovnímu pojištění sjednat pojištění storna cesty, nebo pojištění předčasného návratu. Pokud vám dovolená (ze závažných důvodů) padne, bude se vám určitě hodit. 

Jaké jsou podmínky?

Záleží na tom, v jakém časovém předstihu před vaším odjezdem pojištění sjednáváte. 

Pojištění storna zájezdu si můžete sjednat nejpozději 15 dní před odjezdem. Pojištění pokrývá stornovací poplatky, které požaduje cestovní kancelář (anebo dopravce) při zrušení cesty před vycestováním. 
 

V případě, že si sjednáváte cestovní pojištění na poslední chvíli, tedy méně jak 15 dní před odjezdem, můžete si u nás zvolit variantu pojištění předčasného návratu. 
Pojištění vás chrání před předčasným ukončením vaší zahraniční dovolené ze závažných důvodů, pokrývá náklady na zpáteční cestu a zahrnuje kompenzaci za každý nevyužitý den vaší dovolené. 

Podrobnosti ke každé variatně máme uvedené uvedené ve formuláři při sjednávání  pojištění. Nebojte, máme vše jasně a stručně vysvětleno. Není to žádná věda. :) 

Neriskujte. Nikdy nevíte, co se může stát. Pořiďte si pojištění storna zájezdu a hoďte starosti za hlavu. Cestovní pojištění AXA Assistance vám kryje záda.


 
[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_Article' of type 'AA-StructuredData-Article']