Cestovní pojištění po ČR

Domestic
cestovní pojištění po ČR

Jedinečné pojištění, které musíte mít pro vaši dovolenou v České republice. Nabízíme pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění, cykloasistenci, autoasistenci a mnohem více!
Jsme vám k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. 
Zajistíme vám nejlepší
lékařskou péči
Pomůžeme vám
kdekoli po Česku
Jsme k dispozici
NONSTOP
Pojištění máte
sjednané za chvilku

Nabízené varianty

 
Komplex
Start
Pojištění asistenčních služeb
 
 
Pojištění právní ochrany
 
Pojištění zdravotních asistenčních služeb
 
Úrazové pojištění
 
 
Pojištění odpovědnosti
 
 
Pojištění zavazadel
 
 
Pojištění domácích mazlíčků
 
Pojištění rizikových sportů
 
Pojištění drink povolen
 
 
Pojištění autoasistence
 
Pojištění cykloasistence
 
 
Náš tip
Komplex
 • Pokud chcete všechny starosti hodit za hlavu a užívat si naplno. Komplex je ta správná volba pro jistotu a klid na vašich cestách po naší zemi. 
 • Vysoké limity, úrazové pojištění, cykloasistence, autoasistence a spoustu dalších asistenčních služeb ušitých přímo pro potřeby všech, kteří rádi poznávají krásy Česka. 
 • V ceně navíc i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku, či pojištění vašich domácích mazlíčků. 
Start
 • Pokud se chystáte na klidnou a nenáročnou dovolenou po České republice, můžete zvolit variantu Start.
 • Úrazové pojištění včetně pojištění Drink povolen. 
 • V ceně i pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu na majetku, pojištění našich asistenčních služeb.

Podrobnosti k připojištění

Pojištění cykloasistence
Jedete na cyklovýlet a rozbije se vám kolo? Jste daleko od místa ubytování a nemáte se jak dostat zpět? K tomu je tu naše pojištění cykloasistence. Pomůžeme s opravou defektu, anebo zajistíme přepravu nepojízdného kola do nejbližšího cykloservisu nebo místa ubytování.
Autoasistence
Cesta autem se vám už nemůže změnit v noční můru. V rámci pojištění autoasistence máte nárok na drobnou opravu pojištěného vozila, nebo odtah nepojízdného vozidla do nejbližšího servisu. My vás v tom nenecháme!
Pojištění domácích mazlíčků
Součástí našeho pojištění je i pojištění veterinární péče vašich čtyřnohých miláčků s limitem 10 000 Kč a také rozšíření krytí z pojištění odpovědnosti pro škody způsobené domácím zvířetem. My totiž ty naše mazlíčky známe, takže víme, že se to může hodit.
Pojištění odpovědnosti
Půjčujete si na dovolené sportovní vybavení? My totiž ano, takže víme, jaký máme strach, aby se s tím něco nestalo. No a právě pro to jsme pro vás rozšířili pojištění odpovědnosti i o škody vzniklé na vypůjčeném sportovním vybavení. My vám totiž s případnou škodou pomůžeme.
Úrazové pojištění
My samozřejmě nechceme, aby se někomu něco stalo. Ale ze zkušeností bohužel víme, že se občas nějaký ten úraz přihodí a je jedno, jak daleko od domova jste. Proto jsme na to mysleli, když jsme připravovali to nejlepší pojištění po krásách naší země.
Pojištění zavazadel
Ztratila se vám zavadadla? Byl v batohu drahý notebook? My víme, že o svá zavazadla nechcete přijít. I s tím vám naše pojištění umí pomoci. V nabídce totiž máme i pojištění zavazadel, a to u obou variant pojištění.
Pojištění asistenčních služeb
Před dovolenou ale i v jejím průběhu nás můžete kontaktovat a my vám poradíme veškeré turistické a lifestylové informace, jako jsou např. kontakty na vybrané instituce, kulturní program v dané lokalitě. Ale dokážeme vám i sehnat vstupenky na koncerty, výstavy. Prostě s námi se nudit nebudete.
Pojištění právní ochrany
Dohadovat se s úřady, soudy, nebo s někým, kdo vám způsobil škodu na majetku či na zdraví? To nechcete. Proto jsme vám do balíčku Komplex připravili i pojištění právní ochrany.
Pojištění zdravotních asistenčních služeb
Zlomili jste si na dovolené nohu a nemůžete se dostat domů, nebo pro léky? Nechceme samozřejmě nic přivolávat, ale i na to myslí naše pojištění. Jakmile byste se dostali do podobné situace, zajistíme vám léky, převoz, nákup, prostě to, co budete zrovna potřebovat.
Pojištění drink povolen
Dali jste si na dovolené skleničku nebo pivo a zrovna jste bohužel způsobili někomu škodu? Máte obavy, že byste se kvůli tomu dostali do potíží s pojišťovnami? S námi nemusíte. Tolerujeme vám až 0,8 ‰.
Pojištění rizikových sportů
Víme, že se chcete někdy odvázat, tak jsme vám do nabídky varianty Komplex připravili i pojištění rizikových sportů. Tušili jste, že do rizikových sportů patří například i skákání na trampolíně? No, raději se mrkněte na seznam na našem webu

Jak funguje naše asistenční služba?

Ke všem variantám cestovního pojištění získáte i naši NONSTOP asistenční službu. 
V případě nouze nám zavoláte a my vám pomůžeme:
 1. sdělíte našemu operátorovi, co se vám stalo
  • doporučíme vám služby ověřených lékařů, nemocnic či autoservisů a to v jakékoli lokalitě, kde se zrovna nacházíte
  • nebo za vámi rovnou vyšle potřebnou pomoc (lékaře, odtahovou službu …)
 2. uhradíme veškeré náklady na ošetření či nezbytnou pomoc
 3. zajistíme vám i bezpečný převoz zpět domů
Po celou dobu jsme vám stále nablízku ať už po telefonu či e-mailu. Kontrolujeme situaci a zajišťujeme hladký průběh veškerých potřebných záležitostí.

Dokumenty ke stažení