Pojištění do zahraničí

Pojištění do zahraničí

Výhody


Vychutnejte si své cesty bez starostí a v klidu.

S naším pojištěním do zahraničí za vámi stojí tým profesionálů, na který se můžete spolehnout. Vyberte si tu variantu, která vám sedí nejlépe a my vás ochráníme, ať už se vydáte kamkoliv.
 
 • nonstop asistenční služba dostupná hned v několika světových jazycích
 • výběr ze tří variant pojištění - krytí léčebných výloh až do výše 500 milionů Kč
 • automatické krytí studijních, turistických a pracovních administrativních cest
 • pojištění zavazadel kryje i sportovní vybavení
 • široká škála připojištění
 • sjednání online během chvilky

 

sjednat cestovní pojištění se slevou 20%25

 

Popis


Pojištění léčebných výloh

Tvoří jednu z nejdůležitějších položek cestovního pojištění. Chrání vás před nečekanými výdaji za ošetření a léky v případě akutního onemocnění nebo úrazu, k němuž v zahraničí dojde. S variantou Excelent máte krytí léčebných výloh až do výše 500 milionů Kč.

Zahrnuje:

 • vyšetření potřebných ke stanovení diagnózy a léčebného postupu,
 • nezbytných lékařských ošetření,
 • hospitalizaci v nemocnici,
 • léky předepsané lékařem,
 • ošetření zubním lékařem při akutní bolesti zubů
 • zásah horské služby a/nebo přeprava vrtulníkem, pokud to zdravotní stav pojištěného vyžaduje,
 • repatriaci (náklady na převoz zpět do ČR),
 • náklady na přepravu tělesných ostatků do ČR,
 • pobyt s dítětem v nemocnici v případě jeho hospitalizace,
 • asistenční služby po návratu domů při snížené pohyblivosti následkem pojistné události (když se např. vrátíte se zlomenou nohou, odvezeme z letiště vás i vaše auto).

 

Pojištění asistenčních služeb

Rady a informace při událostech souvisejících s cestou nebo pobytem v zahraničí. Když se něco stane, obrátit se na nás můžete 24 hodin denně 7 dní v týdnu. 

 

Pojištění právní asistence

Ochrana oprávněných zájmů pojištěného, a to zejména při trestním nebo přestupkovém řízení po dopravní nehodě nebo v případě vzniku nároku na náhradu škody nebo újmy.

 

Lifestyle asistence

Naši asistenční službu můžete využít pro rezervaci např. v ubytovacím zařízení, jízdenek pro místní nebo mezinárodní dopravu, pronájmu vozidla nebo služeb průvodců, tlumočníků aj. (v rámci tohoto pojištění je poskytována pouze organizace požadovaných služeb, náklady související s jejich poskytnutím hradí pojištěný).

 

Úrazové pojištění

Finanční plnění v případě trvalých následků nebo smrti úrazem až do 1 000 000 Kč.

 

Pojištění odpovědnosti za škodu

Součást varianty Excelent a Komfort. Pokrývá škodu, kterou pojištěný způsobil druhé osobě, a to až do výše 25 000 000 Kč za škodu na zdraví a 10 000 000 Kč za škodu na majetku.

U varianty Excelent jsou do výše 1 000 000 Kč kryty i finanční škody typu ušlý zisk nebo snížení společenského uplatnění.

 

Pojištění zavazadel

Pokrývá poškození, zničení nebo odcizení zavazadel (popř. jejich obsahu) krádeží vloupáním či loupeží. Zahrnuta je i ztráta nebo odcizení osobních dokladů.

Vztahuje se i na elektroniku (fotoaparáty, kamery, počítače) a sportovní vybavení, které je potřebné k provozování pojištěného sportu. Varianta Excelent ochrání i vaše obchodní vybavení (věci potřebné k výkonu povolání, včetně věcí náležejících zaměstnavateli).

 

Pojištění cestování letadlem

Ochrání vás v případě:
 • zpoždění letu o 6 a více hodin,
 • při úplném zrušení letu,
 • při zpožděném dodání vašich zavazadel po příletu do cílové destinace.

U zpoždění nebo zrušení letu pojištění kryje náklady na občerstvení, hygienické potřeby a na dopravu do místa odletu navazujícího/náhradního letu.

Při zpoždění zavazadel pokrývá náklady na zakoupení hygienických potřeb a oblečení.
 
 

Připojištění


 

Rizikové sporty

Vychutnejte si i své oblíbené sportovní aktivity. Pro ty rizikové využijte naše připojištění. Podívejte se na aktuální seznam sportů, které na vašich cestách pojistíme. 

 

Klidný rodič

Pro ty nejmenší a jejich rodiče. Rozšiřuje limity pojištění léčebných výloh v případě hospitalizace dítěte a zahrnuje pobyt v nemocnici pro oba rodiče. Pokud je dítě v zahraničí bez rodinného příslušníka, kryje pojištění dopravu rodiče a ubytování. Součástí je animační program (klaun nebo kouzelník, kterého pošleme až k vám domů).

 

Dovolená bez starostí

Představuje zdravotní asistenci po návratu do ČR, pojištění domácích mazlíčků a technickou asistenci vozidla. Zdravotní asistence pokrývá dopravu k lékaři a zpět, dopravu z nemocnice po hospitalizaci a dovoz léčiv nebo potravin. 

Pojištění domácích mazlíčků pokrývá veterinární péči pro vašeho psa nebo kočku během vašeho společného pobytu v zahraničí. Současně rozšiřuje krytí o odpovědnost za škodu způsobenou zvířetem.

Porouchá-li se vám auto, je díky technické asistenci pokryta oprava nebo odtah do nejbližšího servisu a náhradní ubytování v případě nemožnosti pokračovat v cestě. Pokud se automobil nepodaří opravit do pěti pracovních dnů, pokrývá připojištění i jeho převoz zpět do ČR.

 

Storno cesty

Ochrání vás před vyměřenými stornopoplatky od cestovní kanceláře nebo poskytovatele služeb při zrušení cesty, letenky, jízdenky nebo ubytování.

Zároveň kryje náklady na zpateční cestu v případě předčasného ukončení již započaté cesty a kompenzaci za každý den nevyužité dovolené, pokud byla cesta zrušena ze zvlášť závažných důvodů (nečekaná hospitalizace nebo úmrtí osoby blízké, škoda na majetku vyšší než 200 000 Kč).

Kupujete-li zájezd méně než 30 dní před odjezdem, je nutné si připojištění storna sjednat v týž den. Pokud si zájezd kupujete více než 30 dní před odjezdem, můžete si jej sjednat během dalších 14 dnů.
 

Bezpečný domov

Postaráme se o bezpečnost vašeho domova, zatímco vy si budete moci užívat dovolenou v klidu.

Ať už se jedná o vloupání, vandalismus nebo poškození vodou z vodovodního řádu. Připojištění zahrnuje cennosti či elektroniku a pokrývá náklady na příjezd technické služby a opravy, pokud v době nepřítomnosti došlo k technické havárii.
 

Chronická onemocnění

Pro případ projevu chronického onemocnění v zahraničí. Pokrývá náklady nutné pro stabilizaci zdravotního stavu pojištěného, pokud zhoršení souvisí s chronickým onecmoněním. Současně kryje náklady na ambulantní ošetření při komplikaci související s chirurgickým zákrokem, k němuž došlo nepozději 30 dní před počátkem cesty.

Připojištění kryje náklady spojené se zhoršením chronického onemocnění, pokud za posledních 12 měsíců došlo ke změně zdravotního stavu (stabilizovaná chronická onemocnění jsou zahrnuta v základním rozsahu cestovního pojištění).

 

Zkuste také

                         
 
sjednat cestovní pojištění se slevou 20%25

Vaše dotazy

Není vám něco jasné a chcete se zeptat? Vše vám rádi vysvětlíme. Napište nám na chatu vpravo dole, zašlete e-mail na adresu JsmeTuProVas@axa-assistance.cz nebo volejte +420 272 099 990 (po-pá 8:00 - 21:00)