Naše cestovní pojištění vyhrálo 1. místo v soutěži Zlatá koruna


Cestovní pojištění AXA získalo nejvyšší ocenění ve své kategorii v renomované oborové soutěži Zlatá koruna 2020 v podkategorii Cestovní pojištění.

Nejstarší soutěž finančních produktů vyhlásila koncem června výsledky 18. ročníku Zlaté koruny. A i když tento rok byl pro mnohé z našeho oboru velmi unikátní, o to více si ceníme toho, že veřejnost i odborná porota ocenila naše cestovní pojištění jako nejlepší na trhu. Zvítězili jsme ve velké konkurenci mezi 17 produkty od 13 největších bank a pojišťoven.

V rámci skupiny AXA máme pobočky ve více než 30 zemích světa a vlastní asistenční služby. Jsme klientům k dispozici 24 hodin denně po celý rok a díky mezinárodní síti poboček dokážeme pomoci klientům na jejich cestách kdekoli na světě.

Naše cestovní pojištění si sjednáte během chvilky jednoduše a online. Nabízíme cestovní pojištění nejen na jednorázové cesty, ale také čím dál více oblíbené dlouhodobé cestovní pojištění. U tohoto pojištění můžete vyrazit kamkoli a kolikrát do roka budete chtít. Každá cesta může trvat až 90 dní. Jednorázové i dlouhodobé cestovní pojištění nabízíme ve 3 variantách Excelent, Komfort a Reference. U varianty Excelent nabízíme takřka neomezený limit pojištění léčebných výloh, půl miliardy Kč.

V letošním roce jsme představili nový produkt Domestic, který naše klienty ochrání i na dovolené v České republice. Domestic nabízí spoustu výhod, například cyklo i moto asistenci, nebo připojištění storna zájezdu. Nabízíme ho ve dvou variantách Komplex a Start. V obou případech jsme již do balíčku připravili pojištění asistenčních služeb, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, zavazadel a Drink povolen.

Již několik let se velmi intenzivně zabýváme zpětnou vazbou od našich klientů. Každý klient může hodnotit v případě škodní události naše služby v Customer Pulse. Jsme rádi, že i dlouhodobé výsledky tohoto průzkumu ukazují na vzrůstající spokojenost našich klientů a korespondují tak s výsledky soutěže.

I tento rok chystáme inovace v našich produktech a službách. Zejména chceme zrychlit nahlášení škodných události přes nové webové rozhraní, čímž urychlíme průběh vyřízení případu.

Naším cílem zůstává stále to, abyste se vždy vrátili ze svých cest bezpečně domů. A pokud budete potřebovat naši pomoc, jsme tu pro vás.

Jan Čupa - Zlatá koruna 2020

CEO Jan ČUPA s oceněním Zlatá koruna 2020 v kategorii Cestovní pojištění

Share this article: