Celoroční cestovní pojištění


Celoroční cestovní pojištění

Vyjíždíte neustále někam na cesty? Nebaví vás si pořád dokola zařizovat cestovní pojištění? Využijte možnosti sjednat si on-line celoroční cestovní pojištění, protože se vám to vyplatí hned několikrát.

Celoroční cestovní pojištění je výhodné hlavně pro ty z nás, kteří opakovaně vyjíždí do zahraničí na kratší i delší dobu. Díky dlouhodobému pojištění vám odpadne hlavně starost neustále myslet na to, že je potřeba si pojištění zařídit. Při spontánních akcí, kdy se rozhodnete z hodiny na hodinu vyjet za hranice,nemusíte nic řešit a zbytečně se stresovat, pojištění totiž už máte a platí pro neomezený počet výjezdů. Maximální délka jednoho výjezdu je stanovená na 90 dní.

Cestovní pojištění na rok se vyplatí také finančně, protože při opakovaných výjezdech by vás jednorázové pojištění vyšlo na daleko vyšší částku. Například když vyrazíte na čtyři týdenní pobyty, tak v ten moment už se vám víc vyplatí roční cestovní pojištění. Dlouhodobé pojištění neboli pojištění více cest se hradí buď formou měsíčních, nebo ročních plateb.

A kdo se může pojistit?

Cestovní pojištění poskytujeme pro každého, takže pojistíme děti (od narození do 17 let), dospělé osoby (do 69 let) i seniory (70+ let).

A co vůbec takové dlouhodobé cestovní pojištění zahrnuje?

  • Pojištění léčebných výloh
  • Pojištění asistenčních služeb
  • Úrazové pojištění
  • Pojištění odpovědnosti
  • Pojištění zavazadel
  • Pojištění cestování letadlem

Jakou variantu pojištění si mám vybrat?

Vybírat můžete ze tří variant – Excelent, Komfort, Reference.Zjistěte si, co daná varianta cestovního pojištění zahrnuje, jaké má limity a co je naopak řazeno do výluk. V případě dovolené na pláži nepotřebujete tak vysoké pojistné krytí, jako se vám může hodit při dovolené na cyklistickém kole, kdy je riziko úrazu vyšší.
 
Nespoléhejte se jen na evropský průkaz pojištěnce (EHIC). Ten totiž nemusí zdravotnická zařízení nutně akceptovat a pak by připadly veškeré náklady na vás. Do rozsahu  EHIC nejsou také zahrnuty náklady na transport či repatriaci, tyto náklady by také pak byly na váš účet.