Naše další produkty

Travel 4 Business

Zaměstnanci vaší firmy jezdí často pracovně do zahraničí, a vy si chcete být jisti, že mají adekvátní pojištění, které ochrání je i firemní zájmy? Ušetříme vám starosti, abyste se mohli v klidu zaměřit na prosperitu své firmy. Pojistíme všechny vaše pracovníky. 

Dejte nám kontakt a počet zaměstnanců, kteří ve vaší společnosti aktivně cestují, a my vám připravíme nezávaznou nabídku cestovního pojištění zaměstnanců. Přesně pro vaši společnost!

Právník do auta

Se stále hustším provozem a čím dál větším počtem agresivních řidičů je dnes důležité myslet i na ochranu svých práv, když se něco přihodí. Nechte ochranu svých práv za volantem na nás!

  • Ochrana soukromých i služebních vozů
  • Právní pomoc k dispozici NONSTOP
  • Vysoký limit plnění 

Zdravotní pojištění cizinců - nutná a neodkladná péče

Zdravotní pojištění pro cizince, kteří zamýšlejí pobývat na území České republiky maximálně po dobu 90 dnů a žádají o krátkodobé vízum, nebo zamýšlejí pobývat na území České republiky déle než 90 dní a žádají o dlouhodobé vízum nebo pobyt. Toto  zdravotní pojištění cizinců je dostačující, pokud je žádost o vízum podána na zastupitelském úřadě České republiky v zahraničí (velvyslanectví, konzulát).

Komplexní zdravotní pojištění cizinců

Pojištění pro cizince, kteří zamýšlejí pobývat na území České republiky 90 dní a déle, a žádají o dlouhodobé vízum nebo dlouhodobý pobyt anebo je žádáno o prodloužení víza či pobytu. Toto zdravotní pojištění cizinců je nezbytné, pokud je žádost o vízum nebo o prodloužení víza či pobytu podána na území České republiky.