Nejlepší destinace pro rodiny s dětmi


Mnoho destinací po celém světě nabízí skvělé podmínky pro pobyt s dětmi. Výběr konkrétního místa samozřejmě záleží na vašich preferencích a finančních možnostech, ale je určitě z čeho vybírat!

Nejlepsi-destinace-pro-rodiny-s-detmi-(1).jpgPlánujete rodinnou dovolenou? Rodinné cestování je mnohdy podmíněno řadou náležitostí, které by mělo splňovat, aby jste se vy i vaše děti cítili dobře. Proto většina destinací nabízí specifické zážitky a atrakce pro rodiny, ať už preferujete dobrodružství, relaxaci na pláži nebo kulturní objevy. Vyberte si destinaci, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a zájmům.
 

Disney World, Orlando, Florida, USA

Disney World je největší zábavní parkový komplex na světě s několika různými parky, včetně Magic Kingdom, Epcot a Animal Kingdom. Nabízí neuvěřitelné zážitky pro děti, včetně setkání s oblíbenými postavami Disney, horských drah a ohromných ohňostrojů.
 

Havaj, USA

Havajské pláže jsou ideální pro rodiny s dětmi, protože mají teplé vody, což je perfektní pro plavání a šnorchlování. Děti mohou objevovat exotickou přírodu Havaje, včetně sopečné aktivity a vodopádů.
 

Cancún, Mexiko

Cancún nabízí krásné pláže Karibiku a mnoho all-inclusive resortů s rodinnými programy. Mnoho vodních aktivit, jako je šnorchlování, potápění a plavba na vodních skútrech.
 

Costa del Sol, Španělsko

Tato oblast ve Španělsku nabízí dlouhé písčité pláže a mnoho rodinných atrakcí. Můžete navštívit akvaparky, zoologické zahrady, projet se na koni, ochutnat tradiční španělská jídla, která jsou oblíbená u dětí, jako je paella a tapas.
 

Bali, Indonésie

Bali je exotickou destinací s krásnými plážemi a bohatou kulturou. Rodiny mohou navštívit chrámy, exotický trh Ubud a zajímavé zahradní parky. Najdete tady také pláže vhodné pro děti, tržiště bohaté na lokální suroviny a přátelské prostředí. 
 

Mauricius

Mauricius je luxusní ostrov v Indickém oceánu s bílými plážemi a azurovými vodami. Nabízí rodinné resorty s dětskými programy a různými vodními aktivitami.
 

Phuket, Thajsko

Phuket má krásné pláže, včetně Patong Beach, která je oblíbená pro rodiny. Můžete si vychutnat tradiční thajskou kuchyni a projížďky na slonech.
 

Tenerife, Kanárské ostrovy, Španělsko

Tenerife nabízí krásné pláže a unikátní vulkanickou krajinu, včetně národního parku Teide. Rodiny mohou navštívit i rozsáhlý Siam Park, jeden z největších vodních parků v Evropě.

Každá z těchto oblastí nabízí přátelské prostředí pro rodiny s dětmi a bohatý program. Zařiďte si cestovní pojištění a můžete vyrazit objevovat!