Všechny výhody sjednání cestovního pojištění s opakovanými výjezdy

Cestovní pojištění s opakovanými výjezdy

Všechny výhody sjednání cestovního pojištění s opakovanými výjezdy.
Pomůžeme vám
kdekoli na světě
Zajistíme vám nejlepší
lékařskou péči
Jsme k dispozici
NONSTOP
Pojištění máte
sjednané za chvilku

Výhody cestovního pojištění s opakovanými výjezdy

Proč si pojištění sjednat?
Proč si pojištění sjednat?
Můžete vyrazit kamkoli a kolikrát do roka budete chtít. Každá cesta může trvat až 90 dní. Nemusíte tedy pokaždé myslet na to, abyste si cestovní pojištění sjednali. 
Cestovní pojištění s opakovanými výjezdy můžete sjednat pro sebe a nebo můžete zvolit zvýhodněný rodinný tarif a ušetřit tak další peníze. Doporučujeme si připojistit i storno zájezdu. Člověk totiž nikdy neví, kdy bude muset svojí cestu nečekaně zrušit. 
Pojištění se sjednává na dobu neurčitou s pojistným obdobím na 1 rok.
Jak si pojištění sjednat?
Jak si pojištění sjednat?
Jakmile se dostanete na naši stránku určenou pro sjednání cestovního pojištění, budete mít na výběr, zda chcete cestovní pojištění "jednorázové", nebo na "více cest". Po zvolení "více cest" si pak následně můžete vybrat, pro koho pojištění sjednáváte. Můžete nejen pro sebe, pro rodinu, nebo pouze sjednáváte pojištění pro někoho jiného. Zvolíte si datum odjezdu a v tu chvíli máte skoro hotovo to nejdůležitější. Zadáte cíl cesty, jestli budete chtít Evropu, celý svět bez USA a Kanady a nebo  celý svět a dohodíte připojištění. O těch píšeme o kousek níže. Šťastnou cestu! 

Nabízené varianty

 
Excelent
Komfort
Reference
Pojištění léčebných výloh
500 000 000 Kč
5 000 000 Kč
2 500 000 Kč
Pojištění asistenčních služeb
 
 
 
Úrazové pojištění
 
 
Pojištění odpovědnosti za škodu
 
 
Pojištění zavazadel
 
 
Pojištění cestování letadlem
 
Pojištění domácích mazlíčků
 
 
Náš tip
Excelent
 • Pokud chcete všechny starosti hodit za hlavu a užívat si naplno bez ohledu kam cestujete. Excelent je ta správná volba pro jistotu a klid na cestách. TUTO VARIANTU PRO DLOUHODOBÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ NEJVÍCE DOPORUČUJEME. 
 • Nejvyšší limity: 500 milionů na léčebné výlohy vč. nákladů na repatriaci či zásahu horské služby, 25 milionů na způsobené škody na zdraví.
 • Dílčí limit 25 miliónů korun pro léčebné výlohy související s onemocněním covid-19 – v oblastech, kam Ministerstvo zahraničních věcí České republiky nebo Světová zdravotnická organizace nebo obdobná instituce nedoporučuje cestovat nebo doporučuje tyto cesty odložit. 
 • V ceně navíc i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku, či pojištění cesty letadlem. A k tomu chráníme i vaše domácí mazlíčky. 
Komfort
 • Pokud se chystáte na klidnou a nenáročnou dovolenou po Evropě, můžete zvolit Komfort.
 • Limity: 5 milionů na léčebné výlohy, 1 milion na způsobené škody na zdraví.
 • V ceně i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu  na majetku.
Reference
 • Toto pojištění je určené pouze na krátké výlety do sousedních zemí (např. návštěva rodiny, výlet za nákupy apod.).
 • Limity: 2,5 milionu na léčebné výlohy, odpovědnost za škodu není v ceně.
 • V ceně pojištění nejsou další důležitá rizika jako je například pojištění odpovědnosti.

Možnosti připojištění

Připojištění storna zájezdu
I při sjednání Dlouhodobého cestovního pojištění je možné se připojistit na Storno zájezdu. Pojištění storna cesty kryje všechny zájezdy či jiné služby cestovního ruchu zakoupené během platnosti cestovního pojištění i zájezdy zakoupené před sjednáním pojištění.
Chci vědět víc
Připojištění storna zájezdu
Nenechávejte nic náhodě a raději si k vašemu pojištění sjednejte i Storno zájezdu. Má to spoustu výhod, což asi tušíte. My to máme od klientů potvrzené.
Pojištění rizikových sportů
Díky našemu připojištění rizikových sportů budete moci podnikat své oblíbené aktivity takřka bez omezení! Toto připojištění zvolte, pokud se budete v zahraničí věnovat rizikovým sportům (jejich přehled najdete v přiloženém dokumentu). Lze sjednat ke všem nabízeným variantám cestovního pojištění.
Chci vědět víc
Pojištění rizikových sportů
Užijte si svou dovolenou naplno! Díky našemu připojištění rizikových sportů budete moci podnikat své oblíbené aktivity takřka bez omezení! Postaráme se o vás při letní i zimní dovolené, ať už jedete k moři nebo na horské túry. Nenechte se na dovolené omezovat a vše, co chcete, prostě zkuste!
Pojištění práce a studium
Chystáte se pracovně nebo studijně do zahraničí? Pak nenechávejte nic náhodě! Toto připojištění vám zajistí účinnou ochranu před nepříjemnými situacemi vzniklými při práci či studiu v zahraničí. Toto pojištění lze sjednat k variantám Komfort a Excelent.
Chci vědět víc
Pojištění práce a studium
Chystáte se pracovně do zahraničí, nebo se chystáte v zahraničí studovat? Toto připojištění vám zajistí účinnou ochranu před nepříjemnými situacemi při práci nebo studiu v zahraničí!
Pojištění drink povolen
S tímto připojištěním se nemusíte bát dát si koktejl na pláži, svařák na sjezdovce nebo zkrátka jen pivo po večeři. Můžete být v klidu až do 0,8 promile (odpovídá to zhruba čtyřem pivům nebo panákům). Lze sjednat ke všem nabízeným variantám cestovního pojištění.
Chci vědět víc
Pojištění drink povolen
Chcete na dovolené ochutnat místní alkoholické nápoje? S naším připojištěním se nemusíte bát případných zdravotních následků - třeba úrazu. Jeho léčení vám totiž uhradíme.
Pojištění půjčeného vozidla
Pokud si plánujete v zahraničí půjčit automobil, motorku nebo skútr, je tohle připojištění učené přímo pro vás. V případě nehody vozu vám pokryjeme spoluúčast, kterou po vás bude chtít půjčovna. Lze sjednat ke všem nabízeným variantám cestovního pojištění.
Chci vědět víc
Pojištění půjčeného vozidla
Půjčte si auto či skůtr bez obav. Využijte naše připojištění, které vás ochrání před platbou nezbytné spoluúčasti. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.
Připojištění chronických onemocnění
Dlouhodobě léčené onemocnění představuje jedno z největších rizik, které se v zahraničí projevuje nejčastěji. Buďte na tuto skutečnost připraveni s naším připojištěním chronických onemocnění. Toto pojištění lze sjednat k variantám Komfort a Excelent.
Chci vědět víc
Připojištění chronických onemocnění
Dlouhodobě léčené onemocnění představuje jedno z největších rizik, které se v zahraničí projevuje nejčastěji. Buďte na tuto skutečnost připraveni s naším připojištěním chronických onemocnění.

Jak funguje naše asistenční služba?

Ke všem variantám cestovního pojištění získáte i naši NONSTOP asistenční službu. 
V případě nouze nám zavoláte a my vám pomůžeme:
 1. sdělíte našemu operátorovi, co se vám stalo
  • doporučíme vám služby ověřených lékařů, nemocnic či autoservisů a to v jakékoli lokalitě, kde se zrovna nacházíte
  • nebo za vámi rovnou vyšle potřebnou pomoc (lékaře, odtahovou službu …)
 2. uhradíme veškeré náklady na ošetření či nezbytnou pomoc
 3. zajistíme vám i bezpečný převoz zpět domů
Po celou dobu jsme vám stále nablízku ať už po telefonu či e-mailu. Kontrolujeme situaci a zajišťujeme hladký průběh veškerých potřebných záležitostí.

Dokumenty ke stažení