Cestovní připojištění

Cestovní připojištění 

Bojíte se, že vás během dovolené vykradou nebo že vytopíte sousedy? Chcete si připojistit nějaký sport nebo chronické onemocnění? Bez problémů. U nás si můžete sestavit pojištění na míru přesně podle sebe. Jaká cestovní připojištění nabízíme?
 
Dovolená bez starostí
Kryje veterinární péči pro domácí mazlíčky a poskytuje technickou asistenci při poruše vozidla, pokud jedete na dovolenou autem. Pokud se na dovolené zraníte a po návratu budete trpět sníženou pohyblivostí, získáte zdravotní asistenci zdarma.

Bezpečný domov
Zabezpečí váš domov, zatímco budete na cestách. V případě prasklého potrubí zajistíme instalatéra, při rozbití okna sklenáře nebo při zkratu obvodů elektrikáře. Zároveň vás kryjeme, pokud se k vám vloupají zloději a odcizí elektroniku nebo cennosti.

Klidný rodič
S tímto připojištěním Vám v případě hospitalizace vašich dětí v zahraničí zajistíme pobyt v nemocnici a uhradíme denní odškodné. Zároveň k vám domů pošleme klauna nebo kouzelníka pro zpříjemnění rekonvalescence. Nutnost pro každého zodpovědného rodiče.

Rizikové sporty
Rekreační sporty vám kryje už základní varianta pojištění. Připojištění rizikových sportů zvolte při provozování profesionálních sportů nebo v případě provozování běžných sportů výkonnostně, např. pokud chystáte menší turnaj s kamarády a podobně.

Pracovní cesta – manuální práce
Je vhodné, pokud jedete pracovat do zahraničí. Vztahuje se na události, ke kterým došlo v souvislosti s manuální činností, což podnikání, výkon povolání nebo výdělečná činnost jiného než administrativního charakteru. Zkrátka když nesedíte v kanceláři.

Chronické onemocnění
Rozšiřuje pojištění léčebných výloh i na chronická onemocnění. Pokrývá úhradu nákladů spojených s poskytnutím akutní a neodkladné péče.

Cestovní pojištění AXA Assistance si můžete sjednat s kterýmkoli z těchto připojištění. Za zlomek ceny dostanete službu, které nebudete litovat. 

sjednat cestovní pojištění se slevou 20%25