Cestovní pojištění Irsko

Cestovní pojištění Irsko


Dublin, Moherské útesy, Tullamore Dew. Irsko je země mnoha tváří, kterou stojí za to poznat. Ať už toužíte po procházkách malebnými městy s ulicemi rozezvučenými tradiční hudbou nebo se radši ztrácíte v divoké přírodě s vodopády a větrem bičovanými skalisky, Irsko si vás podmaní.

Skryté hrozby smaragdového ostrova
Cestovní pojištění do Irska za vás v případě nehody, úrazu nebo nemoci pokryje výdaje na ošetření, ale i mnohé další. Co když například při pádu srazíte dalšího člověka a způsobíte zranění jemu? V takovém případě se můžete spolehnout na pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví.

Irsko je pověstné svými přírodními památkami, které jsou ve vytížených dnech obsypány lidmi. Stačí, abyste na příkřejším srázu nešťastně srazili nějakého irského byznysmena a náklady na jeho léčbu nebo třeba ušlý zisk se mohou vyšplhat na statisíce až miliony. I to vám cestovní pojištění kryje.

Stejné je to i se škodou na majetku. Představte si třeba, že někomu vyrazíte z ruky mobil nebo jinou techniku, vylijete mu v restauraci tekutinu na tablet nebo notebook a podobně. Koupě nového MacBooku vám může cenu za dovolenou klidně zdvojnásobit. S naším cestovkem se vám to nestane.
 
Kompletní pokrytí pro všechny situace
Jako bonus dostanete nonstop asistenční službu, na kterou se můžete v případě krizové situace vždy obrátit. K dispozici budete mít i tým právníků a tlumočníků, například pro jednání s policií nebo úřady. Co si budeme povídat, i zdatný angličtinář může mít problém těžkému irskému přízvuku porozumět.

Když si to shrneme, v rámci jedné pojistky dostanete:
  • Pojištění zdravotních výloh
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Pojištění odpovědnosti za způsobené zranění
  • Asistenční službu
  • Tým právníků a tlumočníků
  • Ve variantě Excelent VIP asistenci
 
Cestovní pojištění AXA Assistance se prostě vyplatí. Základní varianta vás při týdenní pojistce vyjde na dvacku denně, Excelent varianta na 70 korun. Vyzkoušejte nás. Budeme vám krýt záda, ať vycestujete kamkoli.
 
sjednat cestovní pojištění se slevou 20%25