Levné cestovní pojištění do zahraničí

Levné cestovní pojištění do zahraničí
 

Chystáte se na dovolenou a nechcete za pojištění utratit víc než je nutné? Cestovní pojištění před cestou do zahraničí je nutností, přesto však není třeba pořizovat to nejdražší, když lze vybrat kvalitní a přitom levné pojištění.

Ať už se chystáte na dovolenou u moře nebo na horách s rodinou, s přáteli za kulturou anebo na nečekanou pracovní cestu, tak potřebujete cestovní pojištění. Není však vůbec nutné utratit velké množství peněz za drahé pojištění, stačí si vybrat takové, které vyhovuje vašim potřebám a zároveň nabízí všechny nezbytné služby.

Nejdražší neznamená nejlepší

Neřiďte se výhradně cenou, dražší pojištění není nutně lepší. Více by vás mělo zajímat, co všechno dané pojištění pokrývá. Proto je pojištění dostupné ve více variantách.

Co vlastně potřebuji?

            To je otázka, kterou byste si měli položit před tím, než se rozhodnete, jakou variantu pojištění zvolit. Nejlevnější cestovní pojištění Reference je vhodné pro ty, kterým perfektně postačuje pojištění léčebných výloh. Chrání primárně před nečekanými výdaji za léčbu v případě onemocnění nebo úrazu. Pokud se tedy chystáte odpočívat na pláži a vaší „nejrizikovější“ aktivitou bude vyzvednutí si koktejlu u baru nebo nákup v místním obchůdku, pak je to volba pro vás. Tato varianta za vás zaplatí lékařské ošetření, pobyt v nemocnici a také případné transporty. A co když vás začnou bolet zuby? S tímto pojištěním se zubaři bát nemusíte, pokryje vám totiž zákrok až do 6 000 Kč.

Druhou variantou levného cestovního pojištění je Komfort. Tato varianta kromě vyššího krytí léčebných výloh zahrnuje pojištění asistenčních služeb, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění zavazadel. Varianta Komfort nabízí nejlepší poměr výkon/cena. Nejen že se nebudete muset starat o placení léčebných výloh, ale naše asistenční služba vám bude k dispozici non stop, takže se budete mít na koho obrátit v případě nouze, ale třeba i pro radu ohledně cestování. Nedopatřením ztratíte doklady, nebo se někam zatoulá vaše zavazadlo? I na to se pojištění vztahuje.

Pokud víte, že vás čeká náročnější dovolená, jste zodpovědní a rádi máte věci pod kontrolou, pak je tu varianta Excelent. Tato varianta nabízí téměř neomezené krytí léčebných výloh, výrazně vám pomůže v případě úrazu, ale i pokud způsobíte škodu nebo vám uletí letadlo. Myslí zkrátka na všechno. Musí váš blízký zůstat v nemocnici ve vzdáleném městě? Pak vám tato varianta pokryje ubytování až do výše 200 € za noc.

Vyberte si z popsaných variant tu, která právě vám nejvíce vyhovuje, a vězte, že vzhledem k šíři a kvalitě poskytovaných služeb se opravdu jedná o nejlevnější cestovní pojištění.

sjednat cestovní pojištění se slevou 20%25