Jak funguje AXA asistenční služba v zahraničí


iStock-1212957505.jpgAť už si vyberete jakýkoliv typ cestovního pojištění, naše asistenční služba je vám nepřetržitě k dispozici. V případě jakékoliv nenadálé situace stačí zavolat na +420 272 099 911 a my vám pomůžeme.

Jak to funguje?

Zavoláte našemu operátorovi a sdělíte mu, co přesně se stalo. Operátor vám okamžitě doporučí například služby ověřených lékařů, nemocnic nebo autoservisů v jakékoli lokalitě. V případě potřeby za vámi samozřejmě vyšleme pomoc, ať už půjde o lékařskou péči nebo třeba odtahovou službu.

Veškeré náklady na ošetření nebo nezbytnou pomoc za vás samozřejmě uhradíme. Stejně tak se můžete spolehnout na to, že pro vás zajistíme bezpečný převoz domů, odkudkoliv to bude potřeba.

AXA je vám zkrátka stále nablízku, ať už po telefonu, nebo emailu. Protože kdykoliv se v zahraničí stane něco nečekaného, vždy se chcete obrátit na někoho spolehlivého. Právě proto je tu profesionální asistenční služba AXA, která se o vše postará.

Asistenční služba je součástí všech balíčků cestovního pojištění, doporučujeme však zvážit další typy kromě základního. Verze Komfort obsahuje úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu a pojištění zavazadel, balíček Excellent má pak navíc pojištění cestování letadlem a pojištění domácích mazlíčků.