Před čím vás chrání cestovní pojištění?


Cestovní pojištění poskytuje řadu výhod pro cestovatele, ať už jde o krátkodobý výlet nebo delší dovolenou. Některé z hlavních výhod cestovního pojištění jsou asistenční služby, kvalitní lékařská péče, náklady na náhradní dopravu a další. 

Pred-cim-vas-chrani-cestovni-pojisteni-(1).jpgPlánujete dovolenou? Ať už jedete a nebo letíte kamkoliv, sjednejte si cestovní pojištění. Má to mnoho výhod. Pomůže vám pokrýt náklady spojené s lékařskou péčí v zahraničí, včetně návštěv lékařů, nemocničních nákladů, léků a zubních problémů. Pojištění může nahradit také náklady spojené s nečekanou ztrátou nebo odcizením zavazadel.

V případě zrušení letu nebo jiných dopravních problémů může cestovní pojištění pokrýt náklady na náhradní dopravu. A pokud nemůžete cestovat z důvodu neočekávaných událostí (např. nemoc nebo úmrtí rodinného příslušníka), cestovní pojištění vám může pomoci získat zpět částku za zrušenou cestu.

Cestovní pojištění může poskytnout i asistenční služby, jako je pomoc při hledání lékařské péče, ztracených dokumentů nebo zprostředkování právní pomoci. Můžete si pojistit i zodpovědnost vůči třetím stranám. V případě, že byste způsobili neúmyslně škodu někomu jinému nebo jeho majetku, může cestovní pojištění pokrýt tuto odpovědnost. 

Určitě promyslete i pojištění odpovědnosti za pronájem auta. Pokud si totiž v zahraničí pronajmete auto, může cestovní pojištění pokrýt náklady spojené s odpovědností za škody na pronajatém vozidle. Pokud je vaše cestování přerušeno kvůli neočekávaným okolnostem (např. politickým nepokojům nebo přírodním katastrofám), cestovní pojištění může pokrýt náklady na návrat domů.

Před čím vás ještě cestovní pojištění chrání? V extrémních případech, kdy je nutné evakuovat pacienta do nemocnice nebo země s lepší lékařskou péčí, může vám cestovní pojištění také poskytnout krytí. 

Je důležité si před cestou přečíst podmínky pojišťovny a zjistit, co konkrétně je v cestovním pojištění zahrnuto. Balíčky cestovního pojištění AXA Assistance nabízejí řešení pro každého s cílem zajištění bezstarostné a bezpečné cesty. 

AXA Assistance vás nikdy nezklame! Vyberte si to nejvhodnější cestovní pojištění a užijte si odpočinek bez problému.