Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Když se v zahraničí něco stane, chcete se obrátit na někoho spolehlivého. A právě od toho je tu naše profesionální asistenční služba, která se o vás postará.

Proč cestovní pojištění AXA?
24 hodin
nonstop asistenční linka
kdekoliv
vám pomůžeme
200 let
zkušeností
miliony
pojištěných klientů
Zajistíme nejlepší lékařskou péči
Pomůžeme vám kdekoli na světě
Jsme k dispozici NONSTOP
Chci využít asistenční služby v zahraničí
Chci nahlásit škodnou událost
Hlášení události

Naše další produkty a služby

Zdravotní pojištění cizinců

Ať už budete v České republice delší dobu pracovat nebo studovat, máme pro vás dva typy zdravotního pojištění cizinců, se kterými o vás bude dobře postaráno po zdravotní stránce. Obě varianty uznává Cizinecká policie ČR jako pojištění splňující podmínky pro udělení víza.

Můžete si vybrat ze 2 produktů. Zdravotní pojištění cizinců pro případ nutné péče je vhodné pro krátkodobé pobyty v ČR. Komplexní zdravotní pojištění cizinců se vám bude hodit v případě, že u nás plánujete být déle než 90 dní, nebo žádáte o vízum již po několikáté. 

Travel 4 Business

Cestují zaměstnanci vaší firmy často pracovně do zahraničí, a vy si chcete být jisti, že mají adekvátní pojištění, které ochrání je i firemní zájmy? Ušetříme vám starosti, abyste se mohli v klidu zaměřit na prosperitu své firmy. Pojistíme všechny vaše pracovníky. Stačí nám jen uvést počet pracovníků a připravíme vám nabídku přímo pro vás. 

Pro partnery

Pro naše partnery máme připravenou širokou škálu produktů. Nejen Cestovní pojištění, ale i Cyber risk, Travel 4 Business a mnoho dalších. Získáte s námi nové spokojené klienty a retenční nástroj. 
Pomáháme klientům po celém světě. 

Rady pro cestovatele

Chorvatsko
Nejoblíbenější dovolenková destinace českých turistů. Turistický ruch vytváří až 20 % celkového HDP Chorvatska.  
Více informací
Bulharsko
Stát na Balkánském poloostrově, který je členem NATO i EU.  
Více informací
Egypt
Republika v severovýchodní Africe, ležící na řece Nil. Cestovní ruch je jedním z nejdůležitějších pilířů zdejší ekonomiky.  
Více informací